Reklama, kterou zničí pouze živelná katastrofa

on .

Internet je nejmodernější způsob inzerce, avšak značně zrádný. Síť může spadnout a v momentu jste bez veškeré reklamy a marketingovým plánem můžete zatopit v krbu. Proto ještě nevymizely reklamní plachty. Nejčastěji je vidíme na rekonstrukcích či stavbách. Nově jsou oblíbené na sportovních událostech. Špičkovým výrobcem plachet je firma Tennis EQ, která se specializuje na tenisové zástěny. Kdykoliv se podíváte na tenisové utkání, uvidíte zde potisk plachet - práci této firmy!

Účetní Zlín

on .

Protože stát zajímá, kolik peněz proteče vašim podnikem, aby mohl vybrat daně, je nutné vést si evidenci. Tuto evidenci má na starosti kompetentní osoba, které se říká účetní. Ta průběžně zanáší data o pohybu majetku, peněz, vzniku závazků, o nákladech, výnosech, ziscích a ztrátách. Data musí být doložitelná a správná. Jedná se o komplikovanou soustavnou činnost, bez které firma nemůže existovat.
Pokud jste z okolí Zlína, pak by vás mohla zajímat účetní Zlín, která všechno bravurně zvládá. Můžete si najmout člověka na plný úvazek nebo účetnictví svěřit externímu odborníkovi, ovšem pak náležitě ošetřete pomocí smlouvy váš vztah, aby se nestalo, že o vašich financích si budou povídat i vrabci na střeše.

Chystáte se namontovat nové hydraulické hadice?

on .

Zde jsou základní zásady pro používání takových hadic. Na co si tedy dát pozor?
Osazení hydraulického obvodu hadicemi příslušných tlakových a teplotních parametrů.
Na ochranu hadic před mechanickým poškozením a před působením vysokých teplot, které zkracují životnost hadice.
Při montáži počítat s tím, že hadice při změnách tlaku se může smršťovat nebo prodlužovat, z tohoto důvodu musí být hadice upnuta vždy volně.
V případě vyšších dynamických rázech nebo malého poloměru ohybu je nutné použít hadice vyšších tlakových parametrů.
Snížení spolehlivosti a bezpečnosti provozu hadice se projeví prolínáním hydraulické kapaliny v místě spojení hadice s koncovkou nebo místním vynutím hadice. V tomto případě je nutné hadici vyměnit.
Při dodržené všech těchto doporučení by měl váš hydraulický obvod hydraulické hadice fungovat na jedničku.

Anti radar

on .

Pasivní anti radary jsou zařízení, které umožní řidiči zjistit, zdali se v blízkosti jeho vozidla nachází silniční radar. Zásadní rozdíl mezi aktivním a pasivním antiradarem je v tom, že aktivní zařízení svým signálem ruší činnosti radaru, zatím co pasivní zařízení řidiče pouze upozorní na přítomnost radaru. Pasivní antiradary jsou v České republice legální a jejich používání zákon nijak nezakazuje, protože neznemožňují měření, ani neovlivňují funkci policejního radaru. Laserová rušička je aktivní zařízení, které znemožňuje radarům provést měření Vašeho vozidla. Výhodou laserové rušičky je, že nejenom odhalí i měření, ale také ruší signál radaru. Vozidlu s namontovanou laserovou rušičkou je prakticky nemožné změřit rychlost.

Lexan

on .

Polykarbonát je plast, který slouží k výrobě celé řady speciálních, ale i zcela prostých výrobků. Polykarbonát má podobné vlastnosti jako sklo, a proto se běžně používá k výrobě laboratorního i kuchyňského nádobí. Taktéž je běžný jako komponent do elektrických přístrojů, používá se k výrobě displejů či osvětlení a je také základním materiálem pro výrobu kompaktních disků.

Broušení nerezů

on .

Obecně platí, že úpravy nerezových povrchů začínají hrubším broušením a pokračují až do jemnějšího dolešťování. Na broušení nerezu se používají brusné pásy, brusné lamely a kotouče nebo lamely z brusného rouna. Následným leštěním se upravují buď základní materiály, nebo povlaky. Leští se obvykle ve dvou operacích. Při prvním leštění se leští kotouči mazanými mastnou pastou s hrubším leštícím prostředkem. Druhé leštění se provádí pastami suššími a jemnými, kterými se dosahuje vysokého lesku. Základem celého úspěchu je tedy znalost tří hlavních podmínek:

Luxusní interiéry budou v pastelu

on .

„Trendem pro tento rok budou krásné pastelové barvy v kombinaci se šedou. Nejpoužívanější budou odstíny žluté, šedomodré, modré a růžové. Pro pastelové barvy se vrací vzor rybí kosti,“ komentuje designérka Michaela Szilágyiová z Free architects. „Trendem pro tento rok budou krásné pastelové barvy v kombinaci se šedou. Nejpoužívanější budou odstíny žluté, šedomodré, modré a růžové. Pro pastelové barvy se vrací vzor rybí kosti,“ komentuje designérka Michaela Szilágyiová z Free architects. Každý rok je také společností Pantone Color volena barva roku. Letos vyhrála zemitá barva červeného vína Marsala. „Tento odstín podporuje kreativitu a experimentování. Ztělesňuje uspokojivé bohatství, úrodu a dostatek jídla. Je hřejivý, luxusním interiérům dodá eleganci a teplo. Marsala bude ovlivňovat dění nejen v oblasti designu, dekorací a bydlení, ale i v módním průmyslu,“ podotýká Michaela Szilágyiová. Této krásné barvě jsme se věnovali i v tomto článku, ale přiznáváme se, jsme jí doslova nadšeni!