Máte už plot kolem vašeho domu?

on . Posted in Firmy

Čeká vás stavba plotu kolem domu nebo chcete oplotit pozemek? Někdy je to velmi náročná a nákladná činnost. Trendy v oplocení jsou stále dřevěné ploty a klasické pozinkované pletivo obalené plastem. Nově jsou také v módě plastové ploty, které imitují přírodní materiály. Takové ploty a plotové sloupky mají dlouhou životnost i nízkou cenu. Pokud ale sháníte klasiku, obraťte se Kovovýrobu Dobeš, která nabízí plotové sloupky, brány, pletiva i celé ploty na klíč. Odpadnou vám tak starosti s jeho realizací.

V sedle čtyřkolky

on . Posted in Top odkazy

Pod pojmem levné čtyřkolky lze chápat stroje do ceny přibližně třicet tisíc korun. V této cenové relaci se dají sehnat čtyřkolky s motorem o objemech od padesáti do sto padesáti kubických centimetrů. Zajímavou alternativou mohou být také elektročtyřkolky, jejich výhodou je nižší cena, dají se pořídit už pod deset tisíc korun. Nevýhodou naopak je časově náročné nabíjení a většinou také slabší výkon.

3D tisk?

on . Posted in Top odkazy

Nedokážete si představit jak funguje 3D tisk? Všechny druhy 3D tiskáren používají stejný princip tisku - počítačový model rozloží do jednotlivých vrstev, které se pak přidávají a spojují v 3D objekt. Existuje spousta technologií, které umožňují tento typ tisku. Mezi základní typy patří SLS, což je zapékání práškového materiálu laserovým paprskem. Další možností je SLA – jedná se o nejstarší typ technologie. A pak MULTIJET MODELING, kdy je vosk vytlačován hlavami. Často používaná je také technologie LOM. Při této metodě je každá vrstva vyříznuta z plastu a plošně přilepena k předchozí vrstvě.

Co to je lexan a jaké má vlastnosti?

on . Posted in Firmy

Lexan jsou polykarbonátové desky, které mají vysokou houževnatost, nízkou hmotnost a schopnost šetřit energii. Desky jsou oboustranně opatřeny speciální ochrannou vrstvou před škodlivými účinky UV záření. Dodávají se v transparentní verzi, a přesto jsou mimořádně odolné vůči nárazům v teplotním rozmezí od – 40°C do +120°C. Často se tak používá při nerozbitném zasklívání.

Ofsito - velkoformátový tisk

on . Posted in Firmy

Velkoformátový tisk je dnes hojně využíván v reklamě - slouží jako nesčetné propagační prostředky firem a organizací. Tisknou se tak plakáty, bannery, billboardy, bigboardy, plachty, roll-upy a jiné další propagační prostředky.

Záleží na typu tiskárny, který zvolíte pro tisk svých propagačních prostředků. Ale určitě byste měli vybírat tak, aby zde panovala rovnováha mezi kvalitou a cenou. Velkoformátový tisk může být proveden různým typem tisku - nejčastěji je nabízen tisk digitální a tisk ofsetový. Tiskárna Ofsito nabízí velkoformátový tisk i potisk kovů a 3D tisk.

Internetový obchod je dnes nutností

on . Posted in Top odkazy

Pokud vlastníte kamenný obchod se zbožím, je téměř nutností mít vlastní internetový obchod. Lidé jsou čím dál línější a pohodlnější a raději si zboží objednají z domu, než aby se zvedli a šli nakupovat do velkých nákupních center, kde je spousta lidí. K tomu, aby váš eshop dobře fungoval, ovšem potřebujete šikovné programátory. Ve městě, které vybudouval slavný Tomáš Baťa najdete spoustu firem, které se zabývají touto tématikou. Nejlepší je však tvorba stránek Zlín neboli Weboo.eu, kteří se programování věnují již několik let a pracují zde mladí lidé, kteří se stále průběžně vzdělávají, takže dostanete to nejlepší, co právě může být.

Tercoplast

on . Posted in Firmy

Na trhu s modernými stavebnými materiálmi si stále viac priaznivcov získavajú polykarbonátové dosky. Majú množstvo vynikajúcich vlastností a tiež dlhú životnosť. Polykarbonátové dosky sa uplatnia ako v stavebníctve, tak aj v poľnohospodárstve alebo v rôznych priemyselných odvetviach. Predajom polykarbonátových platní Lexan pre tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklievanie sa zaoberá firma TERCOPLAST. V prvom prípade, zasklením tepelne izolačnými doskami, je možné dosiahnuť veľmi významnú úsporu energie. Výbornú službu vám preukážu aj bezpečnostné (plné) polykarbonátové platne Lexan, pretože predstavujú jedno z najbezpečnejších zasklievanie, a teda perfektnú ochranu proti násilnému vniknutiu.

Novinka - 3D tisk

on . Posted in Top odkazy

Technika stále pokračuje. Každým rokem nám přibývá více a více novinek na trhu moderní techniky a to v každé oblasti, ať už počítačů, tiskáren nebo různých pomůcek do domácností. Novinkou v oblasti tiskáren je 3d tisk, který v sobě zahrnuje několik způsobů vytváření objektů, ale v podstatě jde o aditivní výrobu (přidávání materiálu). Dochází k vrstvení a spojování materiálů s cílem vytvořit objekt z 3D dat. Spojovanými materiály mohou být různé typy plastů, pryskyřice, vosky, kovy nebo i sklo a keramika. Je to velmi zajímavý způsob tisku, který jistě každého na první pohled zaujme.

Pneumatiky na traktor

on . Posted in Firmy

Vyrazit na pole v jeepu, nebo dokonce v klasickém osobním autě může být značný problém. Zaseknout se v rozryté zemině není nic nereálného. Proto si přo vyjíždění do náročného terénu, ať je to pole či les, raději pořiďte traktor. Investice do něj se zcela jistě vyplatí. Jeho síla předčí vaše očekávání.

S elektrokolem je cesta do práce jednodušší

on . Posted in Eshopy

elektro kola

Stále populárnější a žádanější jsou na českém trhu elektrická kola, která dominují hned několika výhodami. Slibují úspornou, rychlou a bezpečnou jízdu. Nezáleží na tom, zda chcete na kole jezdit do práce, na nákupy, nebo do přírody, protože s elektrokolem se dostanete kamkoliv. Hravě zvládnete jak rovinu, tak i kopce, aniž byste se museli namáhat.

Elektrokolo má dojezdovou vzdálenost na jedno nabití až 60 km, ale toto číslo záleží na konkrétním modelu a výrobci. Baterie se dobíjí z běžné elektrické zásuvky, přičemž plné dobití trvá asi dvě až pět hodin. Elektro kola používáte jako klasická cyklistická kola. Můžete s nimi jezdit na cyklostezky, po silnicích, ale také v přírodě. Nemáte žádná omezení. Nepotřebujete ani řidičské oprávnění či žádné speciální zkoušky.

S elektrokolem snížíte náklady na cestování, budete jezdit bez smogu a hluku. Elektrokolo je bezúdržbové a nemusíte se prakticky o nic starat, akorát budete dobíjet pravidelně baterii. Jestliže budete na cestách moc dlouho, může se stát, že se vám vybije baterie. Ničeho se nebojte, protože na kole pojedete jako na klasickém kole, i když je baterie zcela vybitá.

Zahradní technika - HITL

on . Posted in Firmy

Zahradničení je řemeslo, které má již více než tisíciletou historii. Dalo by se říct, že je to řemeslo staré jako lidstvo samo. I přesto, že neustále se objevují moderní technologie, je neustále co zlepšovat, a tak se vždy můžete těšit na nové stroje, které vám usnadní práci. Zahradní technika vám umožní pracovat na zahradě hlavně na jaře, kdy odchází zima a zůstává zahradní odpad. Odstraníte starou travní přikrývku, větve, upravíte trávník a podobně.

Autojeřáby Vsetín

on . Posted in Firmy

Plánujete stavbu výškové budovy? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se neobejdete? K realizaci budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Vsetín, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem.