Ofsito - velkoformátový tisk

on . Posted in Firmy

Velkoformátový tisk je dnes hojně využíván v reklamě - slouží jako nesčetné propagační prostředky firem a organizací. Tisknou se tak plakáty, bannery, billboardy, bigboardy, plachty, roll-upy a jiné další propagační prostředky.

Záleží na typu tiskárny, který zvolíte pro tisk svých propagačních prostředků. Ale určitě byste měli vybírat tak, aby zde panovala rovnováha mezi kvalitou a cenou. Velkoformátový tisk může být proveden různým typem tisku - nejčastěji je nabízen tisk digitální a tisk ofsetový. Tiskárna Ofsito nabízí velkoformátový tisk i potisk kovů a 3D tisk.

Internetový obchod je dnes nutností

on . Posted in Top odkazy

Pokud vlastníte kamenný obchod se zbožím, je téměř nutností mít vlastní internetový obchod. Lidé jsou čím dál línější a pohodlnější a raději si zboží objednají z domu, než aby se zvedli a šli nakupovat do velkých nákupních center, kde je spousta lidí. K tomu, aby váš eshop dobře fungoval, ovšem potřebujete šikovné programátory. Ve městě, které vybudouval slavný Tomáš Baťa najdete spoustu firem, které se zabývají touto tématikou. Nejlepší je však tvorba stránek Zlín neboli Weboo.eu, kteří se programování věnují již několik let a pracují zde mladí lidé, kteří se stále průběžně vzdělávají, takže dostanete to nejlepší, co právě může být.

Tercoplast

on . Posted in Firmy

Na trhu s modernými stavebnými materiálmi si stále viac priaznivcov získavajú polykarbonátové dosky. Majú množstvo vynikajúcich vlastností a tiež dlhú životnosť. Polykarbonátové dosky sa uplatnia ako v stavebníctve, tak aj v poľnohospodárstve alebo v rôznych priemyselných odvetviach. Predajom polykarbonátových platní Lexan pre tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklievanie sa zaoberá firma TERCOPLAST. V prvom prípade, zasklením tepelne izolačnými doskami, je možné dosiahnuť veľmi významnú úsporu energie. Výbornú službu vám preukážu aj bezpečnostné (plné) polykarbonátové platne Lexan, pretože predstavujú jedno z najbezpečnejších zasklievanie, a teda perfektnú ochranu proti násilnému vniknutiu.

Novinka - 3D tisk

on . Posted in Top odkazy

Technika stále pokračuje. Každým rokem nám přibývá více a více novinek na trhu moderní techniky a to v každé oblasti, ať už počítačů, tiskáren nebo různých pomůcek do domácností. Novinkou v oblasti tiskáren je 3d tisk, který v sobě zahrnuje několik způsobů vytváření objektů, ale v podstatě jde o aditivní výrobu (přidávání materiálu). Dochází k vrstvení a spojování materiálů s cílem vytvořit objekt z 3D dat. Spojovanými materiály mohou být různé typy plastů, pryskyřice, vosky, kovy nebo i sklo a keramika. Je to velmi zajímavý způsob tisku, který jistě každého na první pohled zaujme.

Pneumatiky na traktor

on . Posted in Firmy

Vyrazit na pole v jeepu, nebo dokonce v klasickém osobním autě může být značný problém. Zaseknout se v rozryté zemině není nic nereálného. Proto si přo vyjíždění do náročného terénu, ať je to pole či les, raději pořiďte traktor. Investice do něj se zcela jistě vyplatí. Jeho síla předčí vaše očekávání.

S elektrokolem je cesta do práce jednodušší

on . Posted in Eshopy

elektro kola

Stále populárnější a žádanější jsou na českém trhu elektrická kola, která dominují hned několika výhodami. Slibují úspornou, rychlou a bezpečnou jízdu. Nezáleží na tom, zda chcete na kole jezdit do práce, na nákupy, nebo do přírody, protože s elektrokolem se dostanete kamkoliv. Hravě zvládnete jak rovinu, tak i kopce, aniž byste se museli namáhat.

Elektrokolo má dojezdovou vzdálenost na jedno nabití až 60 km, ale toto číslo záleží na konkrétním modelu a výrobci. Baterie se dobíjí z běžné elektrické zásuvky, přičemž plné dobití trvá asi dvě až pět hodin. Elektro kola používáte jako klasická cyklistická kola. Můžete s nimi jezdit na cyklostezky, po silnicích, ale také v přírodě. Nemáte žádná omezení. Nepotřebujete ani řidičské oprávnění či žádné speciální zkoušky.

S elektrokolem snížíte náklady na cestování, budete jezdit bez smogu a hluku. Elektrokolo je bezúdržbové a nemusíte se prakticky o nic starat, akorát budete dobíjet pravidelně baterii. Jestliže budete na cestách moc dlouho, může se stát, že se vám vybije baterie. Ničeho se nebojte, protože na kole pojedete jako na klasickém kole, i když je baterie zcela vybitá.

Zahradní technika - HITL

on . Posted in Firmy

Zahradničení je řemeslo, které má již více než tisíciletou historii. Dalo by se říct, že je to řemeslo staré jako lidstvo samo. I přesto, že neustále se objevují moderní technologie, je neustále co zlepšovat, a tak se vždy můžete těšit na nové stroje, které vám usnadní práci. Zahradní technika vám umožní pracovat na zahradě hlavně na jaře, kdy odchází zima a zůstává zahradní odpad. Odstraníte starou travní přikrývku, větve, upravíte trávník a podobně.

Autojeřáby Vsetín

on . Posted in Firmy

Plánujete stavbu výškové budovy? Hledáte vhodné pracovní stroje, bez nichž se neobejdete? K realizaci budovy budete potřebovat bezpochyby jeřáb, který dnes pronajímá spousta společností. Jestliže hledáte autojeřáby Vsetín, obraťte se na stabilní firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu působí již od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem.

Palivové dřevo

on . Posted in Firmy

Máte ve svém interiéru vybudovaný krb? Pak nesmíte zapomínat na to, že čas od času budete kupovat palivové dřevo. Měli byste mít dřevo v zásobě ještě dříve, než začne topná sezóna, abyste byli na zimu stoprocentně připraveni. Abyste ale mohli topivo do krbu kupovat, musíte se informovat o tom, jaký typ topení je do vašeho krbu nejideálnější.

Krbové nářadí

on . Posted in Firmy

Krbová kamna v současné době představují hlavní zdroj tepla v mnoha domácnostech. Ale když už si pořídíte krbová kamna, neměli byste zapomínat také na krbové nářadí, které vám usnadní práci a manipulaci se dřevem. A také můžete díky kvalitnímu nářadí prodloužit životnost samotných kamen. Při výběru krbového nářadí byste se měli ohlížet na kvalitu a precizní zpracování. Nejžádanějšími doplňky jsou lopatka, smeták, pohrabáč či kleště.

Leštění nerezových materiálů

on . Posted in Firmy

Dnes najít společnost, která snoubí vysokou kvalitu nabízených služeb s příjemnou cenou, je nelehký úkol. Ale nám se to podařilo. Jednou z nich je totiž společnost Fruněk INOX, která se specializuje na broušení a leštění nerezových materiálů. V jejím portfoliu produktů najdete trubky, jekly, kulatiny, pásoviny, atypy a výpalky. Kromě toho, že má širokou nabídku sortimentu, vám nabízí i nadstandardní servis, jako je balení, doprava, garance nízké ceny a dodržování termínů.

Střechy Olomouc

on . Posted in Firmy

V roce 1997 se na českém trhu objevila společnost Soldas, která nabízí střechy Olomouc. Právě střecha je velmi důležitá součást každé stavby, protože zabraňuje průchodu vlhkosti do domu. Jestliže potřebujete střechu opravit, respektive udělat novou, pak je tato firma vhodnou volbou. V její nabídce najdete klempířské, pokryvačské a tesařské práce. Jelikož je o služby této firmy velký zájem, také se rozhodla svou nabídku rozšířit o tepelné a zvukové izolace, montáž střešních konstrukcí a podobně.