S elektrokolem je cesta do práce jednodušší

on .

elektro kola

Stále populárnější a žádanější jsou na českém trhu elektrická kola, která dominují hned několika výhodami. Slibují úspornou, rychlou a bezpečnou jízdu. Nezáleží na tom, zda chcete na kole jezdit do práce, na nákupy, nebo do přírody, protože s elektrokolem se dostanete kamkoliv. Hravě zvládnete jak rovinu, tak i kopce, aniž byste se museli namáhat.

Elektrokolo má dojezdovou vzdálenost na jedno nabití až 60 km, ale toto číslo záleží na konkrétním modelu a výrobci. Baterie se dobíjí z běžné elektrické zásuvky, přičemž plné dobití trvá asi dvě až pět hodin. Elektro kola používáte jako klasická cyklistická kola. Můžete s nimi jezdit na cyklostezky, po silnicích, ale také v přírodě. Nemáte žádná omezení. Nepotřebujete ani řidičské oprávnění či žádné speciální zkoušky.

S elektrokolem snížíte náklady na cestování, budete jezdit bez smogu a hluku. Elektrokolo je bezúdržbové a nemusíte se prakticky o nic starat, akorát budete dobíjet pravidelně baterii. Jestliže budete na cestách moc dlouho, může se stát, že se vám vybije baterie. Ničeho se nebojte, protože na kole pojedete jako na klasickém kole, i když je baterie zcela vybitá.

Se skútrem budete rychlejší

Preferujete-li rychlejší jízdu než na kole, ale zároveň hledáte úspornější prostředek, sáhněte po skútru. Velmi oblíbený je skútr 50 ccm, na který už na rozdíl od elektrického kola potřebujete řidičské oprávnění. Se skútrem můžete jezdit po městě, objet kolony automobilů a vyhnout se tak dopravní špičce. Díky tomu budete včas v práci i na pracovní schůzce se svými klienty a obchodními partnery.