Zbavte se nadbytečných kil jednou pro vždy

on .

Cvičení je lékem pro dobrou kondici a také dlouhověkost. Vždy je však nutné přizpůsobit cvičení věku cvičence a také jeho aktuální fyzické kondici. Mnohdy se totiž může stát ošklivé zranění. Pro starší generaci nebo začátečníky jsou vhodné posilovací stroje s názvem recumbenty.

recumbenty


Recumbent je fitness trenažér, určený pro posilování a procvičování spodní části těla. Charakteristickým znakem je pohodlné sedlo s opěrkou zad. Dáe jsou zde i madla na ruce, které používají lidé se sníženou pohyblivostí nebo poruchami stability. Proto můžeme recumbenty vidět v rehabilitačních ordinacích, kde se pomocí nich procvičují klouby jiné části těla, přičemž se dosahuje značných úspěchů při rehabilitaci.

Výhody cvičení používání

Tyto stroje snoubí značné množství výhod. Mezi ty hlavní se řadí příjemné sezení, široké spektrum nastavitelné zátěže či multifunkční počítač s LCD displejem pro zobrazení výkonů. Ten je ovládán prostřednictvím dotykové obrazovky, kde lze nastavt takécvičební programy. Dále cvičenci zobrazuje:

  • rychlosti,
  • času,
  • ujeté vzdálenost,
  • spálených kaloriích,
  • tepové frekvenci, atd.

Recumbenty jsou velmi ekologické, protože energii vytváříte vy sami, svým pohybem, dále jsou vybaveny multifunkčním informačním displejem, jsou vhodné pro lidi se sníženou pohyblivostí a často se využívají při rehabilitacích. Skvělé výsledky dosahují i lidé, kteří se snaží zhubnout, a to díky cíleným programům na snížení tělesné váhy.

recumbenty

Lepší kondice

Tyto posilovací trenažery se doporučují pro zlepšení kondice nebo při snižování přebytečných kilogramů. Programy není potřeba nijak stahovat a složitě instalovat, velké množství je přímo přeinstalováno v paměti počítače. Nespornou výhodou a důvodem proč cvičit právě na recumbentu je snadné ovládání zátěže a jeho snadná přemístitelnost, takže nebude rušit tam, kde nebudete chtít.

Budete-li chtít tento přístroj vyzkoušet na vlastní kůži, navštivte web FITNESSČR, kde si vybere každý.