Polykarbonatove platne - Tercoplast.sk

on . Posted in Firmy

Na trhu s modernými stavebnými materiálmi si stále viac priaznivcov získavajú polykarbonátové platne. Majú rad vynikajúcich vlastností a tiež dlhú životnosť. Polykarbonátové platne sa uplatní ako v stavebníctve, tak aj v poľnohospodárstve či v rôznych priemyselných odvetviach. Predajom polykarbonátových platien Lexan pre tepelne izolačné a bezpečnostné zasklievanie sa dlhodobo zaoberá firma TERCOPLAST s.r.o.

Pracovní obuv - Repa.cz

on . Posted in Eshopy

Existují profese, které nevyžadují pracovní oblečení a obuv, například úředníci, manažeři, hudebníci, redaktoři, ba dokonce ani učitelé. Ale na druhé straně stojí náročnější profese a činnosti, které se bez kvalitní pracovní obuvi a oděvu neobejdou. Cílem pracovních oděvů a obuvi je zajistit hygienu a ochranu zdraví při vykonávání činností. Budete-li vybírat pracovní obuv, měli byste se dívat zejména na kvalitu, nikoliv na pořizovací cenu.

Střešní stěnové pláště

on . Posted in Top odkazy

Montované haly – jednoduché, rychlé a kvalitní. Ale aby byly montované haly kompletní, musí se na jejich ocelovou konstrukci nainstalovat střešní stěnové pláště, které doplňují celkový dojem budovy. Je kladen důraz na kvalitní materiál a precizní zpracování. Můžete si vybrat z pestré škály stěnových plášťů a různých typů opláštění s ohledem na tepelnou propustnost.

Parapety - Argona.cz

on . Posted in Top odkazy

Okno bez parapetů? To si snad nedokáže nikdo z nás představit. Parapety jsou nejen ochranou zdiva pod okny, ale zároveň plní estetickou funkci. Díky modernímu designu můžete parapet zakomponovat do interiéru jako dekorativní prvek. Instalace parapetů není složitá, ale i přesto byste se měli obrátit na odbornou společnost, protože špatná a neodborná instalace parapetů může nadělat více škody než užitku.

Levné moto

on . Posted in Firmy

Levné moto nabízí zákazníkům v e-shopu firma DVTM s.r.o., která se vyjma prodeje zabývá i odborným servisem. Sortiment zboží za dostupné ceny například obsahuje pitbike a dirtbike, osvědčené značky Xmotos, Apollo Orion a Mikilon. Levné moto je určeno také dětským zájemcům (minibike, minicross) nebo milovníkům čtyřkolek (AVT). V internetovém prodeji lze cenově výhodně pořídit i buginy (UVT) pro malé či větší zákazníky, a to včetně elektrických.

Městský mobiliář - lavičky, odpadkové koše

on . Posted in Firmy

Chcete, aby veřejná prostranství vaší obce působila příjemným a reprezentativním dojmem? Máte na starosti městský mobiliář a sháníte kvalitní produkty od ryze českého výrobce? Pestrou nabídku informačních vitrín, úředních desek, exteriérových a interiérových laviček, odpadkových košů nebo stojanů na kola naleznete v sortimentu společnosti FORPLAST SYSTEMS. Městský mobiliář tato firma nejen vyvíjí, ale také vyrábí, a to z prvotřídního dříví a bezpečnostního skla.

Plotové slouky - Dobes.eu

on . Posted in Firmy

Pokud sháníte ocelové plotové sloupky, nabídkou vás uspokojí Plotové centrum Zlín. Na trh ryze česká rodinná firma dodává i kvalitní plotové systémy, pojezdové a křídlové brány, branky apod. Plotové sloupky jsou vyráběny     z pozinkovaných trubek v kombinaci s plastem, v barevném provedení jedlová zeleň. Vrchní část každého sloupku je uzavřena černým plastovým víčkem.

Čistící prostředky

on . Posted in Eshopy

Jak vyhrát boj se špínou a nečistotami? Důležitým pomocníkem jsou kvalitní čistící prostředky, které uspokojí i velmi náročného zákazníka. Firma DANKR, online velkoobchod s čistícími, úklidovými a dezinfekčními prostředky, přináší na trh celou škálu produktů osvědčených značek. Čistící prostředky jsou touto zlínskou společností dodávány do hotelů, penzionů, nemocnic, škol i dalším firemním nebo nefiremním zákazníkům. V nabídce, která zahrnuje spoustu novinek, si vyberou také provozovatelé úklidových služeb.