Všechny výhody, které poskytuje bezdrátový rozhlas

on .

bezdrátový rozhlas

Ať už vás otravují, nebo se v nich vyžíváte, obecní rozhlasy jsou důležitým prostředkem mezilidské komunikace. Od drátových se ale posouvá technologie dál a výhody, které představuje bezdrátový rozhlas je skutečně fascinující.

 

Samospráva

Chytrý systém vysílačů umožňuje zpětnou kontrolu vysílání, hledá mezery, které mohou být spraveny na úrovni úspory elektrické energie. Takto dokážete postupně snížit provozní náklady a postupně dorovnat vyšší pořizovací cenu bezdrátových rozhlasů.
Mimo pravidelné kontroly kvality dokáží ukázat další chyby ve vysílání, v hardwaru a softwaru a upozornit servisního pracovníka na tuto chybu. Tento pracovník se poté může na ně napojit bez nutnosti dojíždět na místo vysílače. Ušetří to tedy náklady za dojezd.

Čistý zvuk

Bezdrátový rozhlas umožňuje vysokou srozumitelnost, slyšitelnost a hlasitost vysílání za každých podmínek. Už se vám tedy nestane, že se snažíte porozumět zprávě ale ozvěna z vedlejší ulice vám ji přehlušuje.

Vysílat odkudkoliv, kamkoliv

Bezdrátové vysílače můžete ovládat pomocí mobilního telefonu. Můžete se připojit k síti odkudkoli a pouštět předem nahrané zprávy, stejně tak jako živé vysílání. Toto vás uvolňuje od stresu vyskytovat se neustále na jednom místě. Zároveň si můžete vybrat, které vysílače budou vaši zprávu vysílat a které ne. Toto je výhodné zvláště, když máte zprávu o požáru, který se vyskytuje pouze v malé oblasti města, nemusí o tom vědět úplně opačná strana města.