Kapsle guarany pro více energie nejen na hubnutí

on .

únava

S nedostatkem energie se neustále potýká velká spusta lidí. Nechce se vám ráno vstávat, jít do práce, potom dokonce ani jít z práce a večer jste líní vůbec jít do sprchy. Víte čím to je? Chybí vám energie! Skvělou volbou jsou například guarana kapsle, ale pro svou energii toho můžete dělat mnohem víc.

 Proč guarana?

Guarana je rostlina, která v sobě má hromadu kofeinu. Není tedy divu, že se užívá jako spolehlivý a pohodlný zdroj energie. Hlavně, když je schovaná v kapslích nebo tabletách. Při nákupu takových doplňků stravy ale dbejte na to, abyste opravdu kupovali ty nejkvalitnější. Seženete sice i velice levné tablety, ale ty nejsou ani náhodou tak efektivitní.

gurana

Vyčistěte si hlavu

Patříte k těm, kterým přijde meditace jako ztráta času? Možná byste na chvíli měli se svým skepticismem přestat a dát meditaci šanci. Na půl hodiny si sednout na tiché místo a snažit se vůbec na nic nemyslet. Nádobí? Počká. E-mail od šéfa? Taky počká. Tahle půlhodinka je jenom vaše.

Jezte pořádně

Jídlo z Mekáče vám energii nepřidá. Naopak po něm budete naprosto nepoužitelní. Jednou za čas hranolky v ničem neuškodí, ale nesmí se stát každodenním obědem. Nejlíp uděláte, když si jídlo budete dělat sami doma – to sice může znít jako otrava, ale časem najdete spoustu jídel, které jsou hotové za chvilku a ani moc nestojí. Navíc zjistíte, že vaření je docela terapetická činnost.

Další tipy

Existuje hromada hacků které vám mají za úkol pomoct se zvýšením energie, například:

  • cvičení
  • otužování
  • 8 hodin spánku

Teď už je jenom na vás, abyste vyzkoušeli, které pro vás fungují nelíp.